O portalu

Portal jest świeżym start-upem stworzonym przez Sabinę Płusa - absolwentkę Kosmetologii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu, obecnie studentkę I roku Kosmetologii II stopnia w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Portal powstał z myślą o przyszłych i obecnych uczniach, studentach i absolwentach kierunków kosmetycznych, kosmetologicznych i pokrewnych oraz właścicielach salonów kosmetycznych/ SPA z całej Polski.

POLECANA KOSMETYCZKA to Pierwszy w Polsce portal poświęcony wyłącznie pracy i edukacji w sztuce zawodowej kosmetyczki oraz kosmetologa, jak również edukacji w zarządzaniu salonem kosmetycznym!

Portal ma służyć jako baza wiedzy na temat kierunków kosmetycznych, szkół wyższych i policealnych, a także pomóc w organizacji wyjazdów na zagraniczne studia lub praktyki w ramach programu Erasmus + lub samodzielnie. Znajdziecie tu informacje o szkołach, imprezach branżowych, ciekawych szkoleniach, książkach, które warto przeczytać.

Na chwilę obecną na stronie zaczynamy od ogłoszeń. Za chwileczkę pojawią się kolejne działy, w których znajdziecie przydatne informacje. Dodatkowe opcje (głosowanie w rankingu szkół, bezpłatne wygenerowanie CV), które już niebawem się pojawią będą dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z ważnymi wydarzeniami branżowymi oraz ciekawymi szkoleniami i warsztatami zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do korzystania i dodawania ogłoszeń w serwisie oraz w grupie http://facebook.com/groups/polecanaKOSMETYCZKA. Bierzcie udział w konkursach na naszym fanpejdżu http://facebook.com/polecanaKOSMETYCZKA

Wszystkie uwagi możecie kierować na kontakt@polecanakosmetyczka.pl