Pomoc

Rejestracja użytkownika w serwisie polecanaKOSMETYCZKA.pl

Aby dodawać ogłoszenia w serwisie polecanaKOSMETYCZKA.pl konieczna jest rejestracja nowego konta użytkownika/firmy. Możesz dokonać jej na stronie internetowej www.polecanaKOSMETYCZKA.pl

Aby założyć konto, wpisz w oknie przeglądarki WWW.polecanaKOSMETYCZKA.pl a następnie kliknij w prawym górnym rogu ekranu Rejestracja.

Wypełnij krótki formularz podając swoje imię, nazwisko, adres email i , a także ustal hasło, za pomocą którego będziesz logować się do systemu.

Na końcu zatwierdź wprowadzone dane klikając przycisk „Akceptuję regulamin” i załóż konto. Po uzupełnieniu i zatwierdzeniu formularza system automatycznie utworzy Twoje konto.

Podany podczas rejestracji adres email i hasło posłuży Ci podczas logowania się na Twoje konto w serwisie.

Jak zalogować się do polecanaKOSMETYCZKA.pl

 1. W pasku przeglądarki internetowej wpisz adres strony internetowej www.polecanaKOSMETYCZKA.pl i kliknij przycisk Login, znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu.
 2. W polu Email wpisz adres który podałeś podczas rejestracji.
 3. W polu Hasło wpisz hasło, które podałeś przy rejestracji systemu. Jeśli nie pamiętasz kliknij odnośnik Zapomniałeś hasła? i postępuj zgodnie z instrukcjami.
 4. Kliknij przycisk Zaloguj się aby przejść do swojego Konta.

Twój panel użytkownika

 1. Po zalogowaniu się, w prawym górnym rogu wyświetla się KONTO, kliknij, aby przejść do swojego konta użytkownika.
 2. Po lewej stronie znajduje się menu.
 3. W zakładce DANE UŻYTKOWNIKA, w każdej chwili możesz edytować wszystkie dane, które podałeś podczas rejestracji.
 4. Hasło dostępu do Twojego konta możesz zmienić wpisując dwukrotnie nowe hasło i zatwierdzić klikając przycisk Zapisz.
 5. W zakładce Ogłoszenia znajdują się wszystkie dodane przez Ciebie ogłoszenia. Przy każdym z ogłoszeń jest data i godzina dodania ogłoszenia, możliwość wypromowania ogłoszenia (patrz Wypromuj ogłoszenie), możliwość edycji oraz usunięcia ogłoszenia.

Jak dodać ogłoszenie?

 1. Ogłoszenie możesz dodać poprzez przycisk „Dodaj ogłoszenie”, zamieszczenie ogłoszenia jest bezpłatne, możesz również wybrać czas na jaki chcesz zamieścić ogłoszenie: 7, 15, 31 dni.
 2. Wybierz kategorię, aby użytkownikom łatwiej było znaleźć Twoje ogłoszenie. Twoje ogłoszenie może znajdować się w kilku kategoriach.
 3. Następnie wpisz tytuł ogłoszenia (np. Zatrudnię manikiurzystkę do Salonu w Wieliczce).
 4. Możesz wpisać krótki opis ogłoszenia, wybrać zakres obowiązków/swoje umiejętności oraz inne dodatkowe informacje. Poprzez kliknięcie w dodaj zdjęcie, możesz dodać plik graficzny. Poniżej możesz dodać pełną treść ogłoszenia.