MARTYNA ZAGAJEWSKA 

http://rozwojnaplus.pl

Psycholog kliniczny/ Coach ICC/ Trener rozwoju osobistego Rozwój na Plus

Jej misją jest motywowanie innych do zrównoważonego rozwoju osobistego. Prezentuje nie tylko całościowe, holistyczne podejście do człowieka, ale również działa z entuzjazmem i empatią w swojej pracy. Inspiratorka dobrych zmian. Odkrywca Twoich talentów i rozwijania mocnych stron. Pracuje z pasją, chętnie promuje ważne znaczenie aspektów psychologicznych w kosmetologii.
Lubi dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem z obszarów psychodermatologii, coachingu zdrowia, psychodietetyki, profilaktyki uzależnień, jak również work-life balance i psychosomatyki. 
Żywo interesuje się rozwojem odporności psychicznej. Wieloletnie doświadczenie zdobywane w sektorach: HR, NGO, edukacyjnym oraz marketingowym i reklamowym przyczyniły się do ukształtowania jej profilu zawodowego. 
Aktywnie prowadziła zajęcia, szkolenia oraz warsztaty psychoedukacyjne i integracyjne dla dzieci, młodzieży 
i dorosłych. Przez 3 lata realizowała autorski program zajęć dydaktycznych z psychologii oraz socjologii w szkołach policealnych m.in. na kierunkach Technik Usług Kosmetycznych i Opiekun Medyczny. 
Stale doskonali i rozwija swoje umiejętności na licznych konferencjach i szkoleniach!
Prywatnie lubi poniedziałki, podróże i poznawanie innych kultur. Dba o przyjaźnie i pogodę ducha. 
Na co dzień towarzyszy jej naturalność, zdrowy rozsądek oraz pozytywne nastawienie do życia. Kolekcjonuje przyjemne wspomnienia. 


Udostępnij: